Sunday November 18th 2018

A może zostać rzeczoznawcą?

A może i Ty powinieneś zostać rzeczoznawcą majątkowym bądź też samochodowym?

Każdy z nas wybierając swój przyszły zawód myśli nie tylko o swoich pasjach ale też o przyszłych zarobkach. To nimi najczęściej się kierujemy gdyż ułatwiają nam życie, pozwalają przetrwać i żyć beztrosko.

samoc

Jeśli motoryzacja to Twoja pasja to czemu nie poszerzyć jej o pozostanie rzeczoznawcą? Wiem, wymagania są ogromne! Ale kto da radę jak nie Ty? Przecież chęć zdobycia „unikatowego” zawodu jest chyba silniejsza niż Twoje słabości?

Owszem – musisz posiadać odpowiednie rodzaje prawa jazdy, doświadczenie w branży motoryzacyjnej, znać doskonale Prawo o Ruchu Drogowym ale też zdobyć właściwe certyfikaty, które to z kolei stawiają jeszcze inne i jeszcze większe wymagania. Będzie to trwało, będzie wymagało czasu i cierpliwości ale właśnie teraz takich osób poszukuje policja, sądy i inne podobne instytucje.

images (30)

Ponadto jako rzeczoznawca musisz cieszyć się nieposzlakowaną opinią – nie możesz być więc karany. Zanim otrzymasz uprawnienia rzeczoznawcy jakie nadaje odpowiednie ministerstwo zostaniesz dokładnie sprawdzony z każdej strony.

To co, zaryzykujesz i postarasz się zostać rzeczoznawcą czy jednak aż tak duże ryzyko w Twoim przypadku nie wchodzi w grę? A może już jesteś rzeczoznawcą i chciałbyś przekazać nam kilka ciekawych porad?

images (31)

Previous Topic:

More from category

Inspekcje bankowe
Inspekcje bankowe

Jeśli i Ty należysz do grona tych szczęśliwców, którzy budowę swojego domu kredytują ogromnym zadłużeniem w [Read More]

Co wpływa na cenę nieruchomości         

Kryzys gospodarczy, z którego nasz kraj bardzo powoli wychodzi, bez wątpienia odcisnął spore piętno na cenach [Read More]

Inspekcja zadaszenia

Podczas weryfikacji stanu technicznego i bezpieczeństwa domu, inspektor przygląda się wielu jego elementom bardzo [Read More]

Kiedy pojawia się opłata planistyczna?

W momencie sprzedaży nieruchomości może się pojawić konieczność uiszczenia opłaty planistycznej przez [Read More]

Interesting Sites

    Archives